آموزش کسب درامد اینترنتی

کد تخفیف های امروز دیجی کالا + 2021


فروشگاه های آنلاین یا اینترنتی چند سالی است تخفیف دیجی کالا که در بین مردم محبوب شده اند و در این بین چند عدد فروشگاه آنلاین در ایران ظهور پیدا کرده اند که سود های بسیار زیادی حتی در روز داردند و موسسان آن توانسته اند به ثروت های زیادی دست پیدا کنند. اما از سال 90 با رشد گوشی های هوشمند و اینترنت در ایران فروشگاه های اینترنتی در ایران باب شد و دیجی کالا که یکی از پیشرو های فروشگاه اینترنتی کد تخفیف دیجی کالا در آن زمان در ایران بود توانست خودش را در بین مردم مطرح کند. و امروزه به غولی در بین فروشگاه های اینترنتی بدل شود.
امروزه با گذست نزدیک چهارده سال از زمان تاسیس دیجی کالا این فروشگاه اینترنتی با فروش روزناه 1 میلیارد تومان جزء برند های خصوصی ثروتمند در ایران است. این فروشگاه اینترنتی که در ابتدای کارش تا مرز ورشکستگی رفت امروزه با ارزش 150 میلیون دلار شاید ثروتمندترین شرکت خصوصی ایران باشد.
یکی از عامل هایی که باعث شد دیجی کالا در ایران گسترش را طی کند. کد تخفیف دیجی کالا بود. در واقع دیجی کالا با ارائه کد تخفیف های جدیدش توانست آوای خرید ارزان با کد تخفیف یا کوپن تخفیف را در بین مردم راه بیندازد. اگر دوست دانید که بدانید چه کد های تخفیفی در فروشگاه اینترنتی حتما مقاله زیر را بخوانید.

تخفیف:

با تخفیف می توانید به طور موقت یا دائمی قیمت محصولات خود را برای مشتریان کاهش دهید. تخفیف ها وسیله محبوب جذب مشتریان جدید و افزایش رضایت مشتری مشتریان موجود است.

تخفیف را می توان برای یک نوع طرح در یک قرارداد خاص فعال کرد. بازرگانان تخفیف را برای مشتریان خود فعال می کنند. مشتریان نمی توانند تخفیف ها را از طریق سلف سرویس فعال کنند.

تخفیف ها در Billwerk همیشه براساس درصد است. در یک تخفیف ، می توانید تعریف کنید که برای کدام یک از انواع طرح ها و م componentsلفه ها قابل استفاده است و برای چه مدت اعتبار دارد. همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا یک فاکتور جداگانه برای تخفیف ایجاد شود و آیا این تخفیف باید هزینه های تنظیم را در نظر بگیرد یا خیر.

تخفیف ها در بخش "محصولات" در برگه "تخفیف ها" مدیریت می شوند.


کوپن:

کوپن حق دسترسی به تخفیف است. این حق دسترسی توسط کد کوپن کنترل می شود. اگر مشتری کد کوپن معتبری بداند ، می تواند هنگام وارد کردن کالا ، با وارد کردن کد کوپن ، تخفیف را فعال کند.

در Billwerk ، کوپن همیشه دقیقاً به یک تخفیف اشاره دارد که هنگام ایجاد کوپن باید آن را انتخاب کنید. اگر مشتری کد کوپن داشته باشد و آن را در پورتال سلف سرویس یا صفحه پرداخت وارد کند ، تخفیف مربوط به او برای سفارش وی ارسال می شود.

کوپن ها را می توان فعال / غیرفعال کرد و یک دوره اعتبار اختصاص داد. همچنین ، شما می توانید تعیین کنید که کد کوپن می تواند چندین بار استفاده شود یا به سادگی. اگر "Single Use" برای کوپن فعال شود ، هر کد فقط یک بار قابل استفاده است ، سپس اعتبار خود را از دست می دهد.

کدهای کوپن را می توان به صورت جداگانه یا با بارگذاری پرونده به کوپن اضافه کرد. در هنگام بارگذاری پرونده ، هر سطر از سند وارد شده به یک کد تبدیل می شود. در منوی "ویرایش کوپن" همچنین می توانید کدهایی را که قبلاً استفاده شده مشاهده کنید و کدهای جداگانه را حذف کنید.

کوپن ها در بخش "محصولات" در زیر برگه "کوپن ها" مدیریت می شوند.
کد تخفیف دیجی کالا ؟ چه کد هایی وجود دارد؟
۲۵ هزار تومان تخفیف اولین خرید دیجی کالا
با استفاده از این کد تخفیف ویژه در اولین خریدتان ۲۵هزار تومان تخفیف دریافت می‌کنید
کدتخفیف دیجی کالا تا ۴۵ هزار تومان ویژه پوشاک RNS
این کد تخفیف مخصوص خرید از محصولات پوشاک برند ار ان اس در دیجی کالا و دیجی استایل است
دریافت کد تخفیف در گردونه شانس دیجی کالا
برای دریافت امتیاز و کد تخفیف و کوپن تخفیف از فروشگاه آنلاین دیجی کالا می توانید از گردونه شانس هم استفاده کنید البته باید گفت که برای اینکه گردونه شانس برای شما فعال باشد باید امتیاز هایی را از قبل جمع آ<ری کرده باشید.
۱۰۰%تخفیف اولین خرید دیجی کالا
یکی از کد های دیجی کالا که خیلی هیچان انگزی است کد تخفیف 100 درصد است. با این کد می توانید از دیجی کالا مجانی خرید کنید. اگر نمی دانید که چگونه ؟ روی لینک زیر کلیک کنید.
۱۵۰ هزار تومان تخفیف محصولات چرم شیفر دیجی کالا
با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از ۱۵۰ هزار تومان تخفیف خرید محصولات چرم شیفر دیجی کالا برای خریدهای بالای ۸۰۰ هزار تومان بهره‌مند شوید.
۱۰۰ هزار تومان تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا
این کوپن تخفیف برای خرید های بالای 100 هزار تومان است برای خرید سوپرمارکت از digikala
محصولات هدیه دار دیجی کالا
با این کد میتوانید از دیجی کالا علاوه بر خرید هدیه دریافت کنیدنمنونه ای از کدهای تخفیف دیجی کالا در دیجی کلاب

  • ۱۰٪ تخفیف تا سقف ۴۰ هزار تومان برای خریدهای بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان از دیجی‌کالا
  • کد تخفیف ۳۰ هزار تومانی دیجی‌کالا برای خریدهای بیشتر از ۱۵۰ هزار تومان
  • کد تخفیف ۲۰ هزار تومانی دیجی‌کالا برای خریدهای بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان
  • ۲۵ هزار تومان تخفیف دیجی‌کالا برای خریدهای بالای ۲۵۰ هزار تومان
  • کد تخفیف ۲۵ هزار تومانی دیجی‌کالا برای خریدهای بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان از کالاهای گروه «سوپرمارکت»
  • ۲۰ هزار تومان تخفیف دیجی‌کالا برای خریدهای بالای ۲۰۰ هزار تومان
  • ۱۵ هزار تومان تخفیف دیجی‌کالا برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزار تومان
  • کد تخفیف ۲۵ هزار تومانی دیجی‌کالا برای خریدهای بیشتر از ۷۰ هزار تومان از کالاهای گروه «سوپر مارکت»
  • کد تخفیف ارسال رایگان برای خریدهای بیشتر از ۷۰ هزار تومان
  • کد تخفیف ۲۰ هزار تومانی دیجی‌کالا برای خریدهای بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان از کالاهای گروه «سوپرمارکت

  انتشار : ۶ دی ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 25

rezai8413@gmail.com

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما